PROF FEST OK

Професії

«Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів»

     Випускники працюють на підприємствах і в організаціях автомобільного транспорту, комунальних службах держави та інших  сферах діяльності, де здійснюються роботи з діагностики та налагодження електричного та електронного обладнання  автомобільних засобів.

zapravka-2.png
211.png

«Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

     Слюсар виконує різні слюсарні операції обробки деталей, складання, регулювання та випробовування вузлів та механізмів.
Бере участь в проведенні технічної діагностики автомобілів, визначає ступінь зносу окремих деталей та вузлів за допомогою спеціальних приладів.
Знає принцип роботи та конструктивні особливості автомобілів, технічну послідовність розкладки, ремонт і складання автомобілів.

«Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж;  Електромонтажник силових мереж та електроустаткування»

     Здійснює всі види електромонтажних робіт з проведення освітлення, заряджає і монтує освітлювачі, сигнальні прилади, прокладає кабелі та повітряні мережі зовнішнього освітлення.
Встановлює електродвигуни, пускоругулюючу апаратуру, розподільні щити, забезпечує заземлення, випробовує якість і ізоляцію електричних пристроїв.

LTiOPLhiYAE.jpg
okn.jpg

«Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»

     Спеціаліст даної професії виконує операції з базами даних, на комп’ютерному устаткуванні (введення, опрацювання, накопичення, систематизація, виведення інформації відповідно до затверджених процедур та інструкцій з використанням периферійного обладнання, систем передавання (приймання) даних на відстань.Готує до роботи устаткування: магнітні диски, стрічки, картка, папір.Працює в текстовому редакторі з введенням тексту та його редагуванням.

«Радіомеханік з обслуговування те ремонту радіотелевізійної апаратури»

  Радіомеханік виконує замовлення з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури.
Радіомеханік проводить огляд телевізорів, радіоприймачів, магнітофонів, електрофонів, електропрогравачів, радіотрансляційних гучномовців, усуває неполадки.
Виконує електричне та механічне регулювання, на лаштування телевізорів та радіоприймачів, використовуючи для цього спеціальні контрольно-вимірювальні прилади.

846.jpg
DSC_1032_1382x922.jpg

«Різьбяр по дереву та бересті»

     Різьбяр здійснює повний технологічний процес виготовлення і художню обробку виробів з дерева.
Створює різноманітні різьблені, розписні, інкрустовані дерев’яні вироби – меблі, панно, побутові предмети тощо.Володіє знаннями з малюнку, композиції, матеріалознавству, а також володіє інструментами та обладнанням для декоративної обробки деревини.

«Слюсар-електрик з ремонту устаткування; Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніки)»

     Слюсар здійснює ремонт, регулювання, випробовування магнітно-електронних, електромагнітних, антенно-механічних і тепло вимірювальних приладів та механізмів.
Проводить слюсарну обробку деталей, визначає причини і усуває неполадки приладів, виконує монтаж схем з’єднань, проводить ремонт приладів середньої складності.

1ac542a04fce.jpg